Be dešimt trys

Sunku kelioms kartoms viena kita suprasti. O ir šiaip laikai dabar psichologiškai visiems nelengvi. Per kaukes blogai girdisi. Bet jaučiasi. Daug heito. Kovų. Vieni ant kitų. Liejamės. Daug sustabdytos energijos. Sprogsta. Internetuos. Ir už interneto.

Not sure ką tai duoda. Ar kur veda. Regis, niekad nesibaigia. Norėtūsi kokių tai mažiau kovingų išstojimų. Platesnio matymo. Daugiau širdies. Meilės galų gale. Meilė gi jėga. Ar jau nebe?

Viskas taip sarkastiška dviprasmiška ironiškai moksliška. Įtraukia net ir ramiausius. Bendrumo noris. Mada. Varžybos.

Kas protingesnis. Kas teisingesnis. Tu durnas – tave blokuoju. O tada tas „durnas“ atmetimo skausmą lieja smūgiais. Ir tada protingi stebisi – iš kur visa tai? Sakyčiau – patys kuriam. Nejau nematei Džokerio? Ka kuriam – ta turim. Rap is cool. Rock is also cool. Your mom too.

Hmm. Nežinau. Tiesiog rašau. Ir mąstau. Kur mes esam. Kokie buvom. Kur atėjom. Ir kur dar nueisim.

O šiaip kas nors bent kartais pagalvoja, kad mes realiai nei vienas nežinom iš kur visata? Kas mes? Kvantinė fizika pakibus teorijose. Dalelės. Iš kur jos?

Dar tiek daug nežinom. Kaži ar kada sužinosim. Bet už tai internetuos drąsiai leidžiam laiką. Fotografuojam ir fotografuojamės. Uploadinam ir rodomės. Komunikuojam. Norim gaut feedbacko. Norim kad mus sektų. Ir kad patiktų.

Bet tik internetuos. Gyvai tegu nesekioja. Ir išvis – žmonių bijau. Gyvai. Ir grįžęs visiems parašysiu „Nu tie žmonės tai visai!“.

O tuo tarpu už lango paskendo mašina. Kažkur nuskrido paukščiai ir Joninės jau nebetoli.

Damn. Išjunkit feisbuką savaitei kas nors nu. Įdomu kas bus. Nu gi tikrai įdomu. Gal neišprotėsim? Pasaulis gal nesugrius? Kaip anksčiau nesugriuvo?

Yra apie ką pamąstyti.

Arba ne.

Man nė trisdešimt nėra, bet jaučiuosi lyg vakar būčiau gėręs su egipto faraonais, o dasimušęs su ateiviais iš ateities. Per appsą.

Praeitis. Dabartis. Ateitis.

Viskas vienu metu.
Šiaip, girdėjau, kad tempeh sveikiau negu tofu.

Nu. O ką tu?

42987700_501697593630336_4284252276014448640_n

Comments